Tel: 0 352 222 72 27


Vidalı Kompresör DVS Serisi Kapasite Kontrollü

 

Vidalı kompresör seçiminiz enerji maliyetlerinizi etkiliyor.
Doğru seçilmeyen vidalı kompresörler enerji maliyetinizi 4-5 kat arttırabilir. Bu nedenledir ki; DVS serisi kapasite kontrollü ( Frekans İnvertörlü ) hava kompresörleri işletmeniz için en akıllı çözümdür.

 

Vidalı Kompresör DVS serisi sizin için herşeyi bir kez daha düşünür.
DVS serisi invertörlü vidalı kompresörlerin yapımındaki yaklaşık optimum performansın daha geniş hava üretim aralığına yayılmasını sağlamaktadır. Frekans invertörü ve yüksek verimli motor kullanılan DVS serisi vidalı kompresörler havayı en doğru kapasitede üretmektedir. Uygun DVS serisi vidalı kompresörlerle sabit basınçta üretilen değişken hava miktarı maksimum verimlilik sağlar. Dikkate değer diğer bir noktada DVS serisi vidalı kompresörlerin %100 tam yük ve % 27 en alt yükseviyesi aralığında sabit basınçla çalışarak maksimum verimlilik sağlamasıdır.

 

DVS Serisi Avantajları:
Verimli, Güvenilir, Kapasite Kontrollü ve Kusursuz

DVS serisi kompresorler hava ihtiyacınızın en sağlıklı şekilde karşılanması konusunda yeni bir yaklaşım başlatan akılcı çözüm ortağınızdır. Frekans invertörlü kompresörler bu alanda işletme verimliliği ve maliyetine yeni bir boyut kazandırmıştır. Di¤er vidalı kompresörlere göre esnektir. Bu sabit basınç ve maksimum üretim verimliliği ile kendini gösterir. Sonuç olarak DVS serisi frekans invertörlü kompresörler güvenilir, verimli, 12 hatasız ve ekonomik yatırımınızdır.

 

Vidalı kompresör seçiminiz enerji maliyetlerinizi etkiliyor.

Doğru seçilmeyen vidalı kompresörler enerji maliyetinizi 4-5 kat arttırabilir. Bu nedenledir ki;

DVS serisi kapasite kontrollü ( Frekans İnvertörlü ) hava kompresörleri işletmeniz için en akıllı çözümdür.

Kapasite kontrollü vidalı kompresörler ihtiyacınız olan değişken kapasitedeki hava ihtiyacınızı en verimli şekilde karşılayan hava kompresör sistemleridir. Bu vidalı kompresörlerin hızları maksimum ve minimum seviyelerde ayarlanabildiğinden hava üretimi ihtiyacınıza göre azalıp çoğalabilir.Kapasite kontrollü vidalı kompresör, sistemde enerji tasarrufunu ve sürekl ihava üretimini sağlar.